Biżuteria PERLEI
Nowoczesne trendy w biżuterii – pierścionki ceramiczne
Nowoczesne trendy w biżuterii – pierścionki ceramiczne

Setki tysięcy lat temu ludzie odkryli wartość, jaką niesie ze sobą biżuteria. Pierwsi przedstawiciele naszej cywilizacji chcieli uwydatnić swoje zewnętrzne walory, poprzez użycie różnego rodzaju akcesoriów. Wspomniane elementy miały sprawić, żebyśmy czuli się wyjątkowi i niepowtarzalni. Wyroby jubilerskie spełniają te zadania, aż po dzień dzisiejszy, pomimo tego, że sam proces ich wytwarzania uległ wielu diametralnym zmianom.

Emblemat wieczności

Pierścienie to rodzaj biżuterii, którą nakłada się na palec ręki. Wytwarzane mogą być z różnej maści materiałów. Możemy zatem spotkać pierścionki ceramiczne, srebrne, złote bądź platynowe. Wszystkie modele charakteryzuje wyjątkowy kształt, nieposiadający początku ani końca, dlatego też uważane są za symbol wieczności.

Magiczny atrybut przepełniony tajemnicą

ceramiczny pierścionek

Obrączkom od dawna przypisywano wartości magiczne. Drogocenne wyroby jubilerskie miały odpędzać złe moce i czary, a ich pęknięcie bądź utrata zwiastowały nieszczęście. Z drugiej strony, pierścienie były konieczne do wykonywania zaklęć, bądź rzucania klątw. Noszono je więc najczęściej jako amulety. Czarne, ceramiczne pierścienie zdają się kontynuować trend sekretnych cech i owianych tajemnicą, mrocznych wydarzeń.

Przynależność – zadanie pierścionka

Pierścienie przepełnione są symboliką związaną z wiernością, związkiem i przynależnością - czy to do wspólnoty, czy ogólnie do społeczności. Pary przekazują sobie w podarkach pierścionki, jako znaki ich wzajemnego przywiązania. Mają one miejsce również w ceremonii zaślubin, kiedy to narzeczeni nakładają sobie na palce obrączki ślubne. Ceramiczne pierścionki wybijają się z utartych już schematów i zapowiadają nowoczesne spojrzenie na jubilerstwo i powiązane z nim zawody rzemieślnicze.

Wysokogatunkowe materiały i przystępna cena

Pierścionki ceramiczne ze srebrnymi elementami firmy PERLEI to biżuteria najwyższego sortu. Nasze precjoza wyróżniają doskonałej jakości surowce i zaskakująco niska cena. Zamówione przez Państwa wyroby jubilerskie, przychodzą w różnych rozmiarach, dopasowanych do Państwa potrzeb, a także w różnych opakowaniach. Do wyboru mają Państwo standardowe etui, a także wyjątkowe i przeznaczone na specjalne okazje pudełko jubilerskie z logiem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl