kontakt@bizuteriaperlei.pl | +48601400637

Kamienie naturalne

Srebrne pozłacane kolczyki z perłą Srebrne pozłacane kolczyki z perłą
Producent: VA
Cena: 140,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
  • nowość
  • nowość
  • nowość
Bransoletka z szafirami - łezki Bransoletka z szafirami - łezki
Producent: FS
Cena: 835,00 zł
szt.
zobacz więcej
Bransoletka z szafirami (łezki) oraz cyrkoniami Bransoletka z szafirami (łezki) oraz cyrkoniami
Producent: FS
Cena: 339,00 zł
zobacz więcej
Bransoletka z szafirem Bransoletka z szafirem
Producent: FS
Cena: 819,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klasyczne kolczyki srebrne z rubinem Klasyczne kolczyki srebrne z rubinem
Producent: FS
Cena: 247,00 zł
szt.
zobacz więcej
Klasyczne srebrne kolczyki z rubinem Klasyczne srebrne kolczyki z rubinem
Producent: PERLEI
Cena: 264,00 zł
zobacz więcej
Klasyczne srebrne kolczyki ze szmaragdem Klasyczne srebrne kolczyki ze szmaragdem
Producent: PERLEI
Cena: 264,00 zł
zobacz więcej
Kolczyki z kamieniem księżycowym Kolczyki z kamieniem księżycowym
Producent: PERLEI
Cena: 70,40 zł
zobacz więcej
Kolczyki z koralem Kolczyki z koralem
Producent: PERLEI
Cena: 64,90 zł
zobacz więcej
Kolczyki z koralem - sztyft Kolczyki z koralem - sztyft
Producent: PERLEI
Cena: 64,00 zł
zobacz więcej
Kolczyki z lawy wulkanicznej Kolczyki z lawy wulkanicznej
Producent: PERLEI
Cena: 97,90 zł
zobacz więcej
Kolczyki z okiem tygrysim Kolczyki z okiem tygrysim
Producent: PERLEI
Cena: 75,90 zł
szt.
zobacz więcej
Kolczyki ze szmaragdami 0.9 ct Kolczyki ze szmaragdami 0.9 ct
Producent: FS
Cena: 155,00 zł
szt.
zobacz więcej
Naszyjnik z agatem Naszyjnik z agatem
Producent: FS
Cena: 104,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Zdecydowaną większość kamieni, którymi wysadzana jest biżuteria srebrna stanowią kamienie sztuczne. Głównie są to cyrkonie w wielu kolorach, które wyglądem przypominają kamienie naturalne. Nie mają one jednak tej wyjątkowej głębi koloru, która zarezerwowana jest tylko dla kamieni, które stworzyła natura. W PERLEI kochamy kamienie naturalne, zarówno te szlachetne, półszlachetne jak i pospolite, dlatego postanowiliśmy stworzyć całą kolekcję srebrnej biżuterii z kamieniami naturalnymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Biżuteria z kamieni naturalnych szlachetnych

 

W naszym sklepie znajdziesz wspaniały wybór biżuterii z kamieni naturalnych szlachetnych. Jest tu przepiękna biżuteria z rubinem, biżuteria z szafirem, ze szmaragdem i z topazem. Jest też niezwykła biżuteria z perłą, opalem, cytrynem, granatem, tanzanitem i perydotem. Mamy cudowną biżuterię w prostej, minimalistycznej oprawie, biżuterię w klasycznym stylu, przyozdobioną cyrkoniami a także niezwykłą, misternie zdobioną biżuterię w stylu barokowym. Bez względu więc jaki jest Twój styl na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

 

Biżuteria z kamieni naturalnych półszlachetnych

 

Niezwykły fioletowy ametyst, głębokozielony agat, niepowtarzalny niebieski lub zielony turkus. Te niesamowite kamienie naturalne półszlachetne to prawdziwe dzieła sztuki. Dlatego postanowiliśmy znaleźć im miejsce w naszej kolekcji biżuterii z kamieni naturalnych. Postawiliśmy na prostą, srebrną oprawę i gdzieniegdzie blask idealnie oszlifowanych cyrkonii. Nasza biżuteria z tymi kamieniami jest nie tylko niezwykle piękna, ale i bardzo uniwersalna. Pasuje do każdej stylizacji. Śmiało więc możesz nosić ją na wszelkie ważne i mniej ważne okazje.

 

Biżuteria z kamieni naturalnych pospolitych

 

Kamienie naturalne pospolite to takie, które w przyrodzie występują często. Nie umniejsza to oczywiście ich piękna. Bo kamień księżycowy nadal mieni się niezwykłą poświatą a tygrysie oko nadal połyskuje niczym oko drapieżnego kota. A to, że jest ich w przyrodzie dużo naprawdę nie sprawia, że są mniej piękne. Jeśli więc szukasz fajnej biżuterii z pięknymi kamieniami pospolitymi to na pewno znajdziesz tu coś dla siebie.

 

Biżuteria z kamieni naturalnych jubilerskich

 

Koral, masa perłowa i lawa wulkaniczna to dary natury, które przetworzone przez jubilera stają się niezwykłymi kamieniami jubilerskimi. Uważamy, że także te kamienie, mimo, że poddane pewnym procesom jubilerskim, zaliczać się mogą do kamieni naturalnych. Wszak stworzone zostały w sposób naturalny a dopiero potem przekształcono je tak, aby można było wykorzystać je przy tworzeniu biżuterii. Nasza biżuteria z kamieniami jubilerskimi jest nie tylko niezwykle piękna, ale i bardzo oryginalna. Jeśli więc szukasz czegoś niespotykanego, niebanalnego, ale w przystępnej cenie to w tym dziale na pewno znajdziesz coś dla siebie!

 

Biżuteria z kamieni naturalnych z certyfikatem

 

Szukając w internecie biżuterii z kamieniami naturalnymi łatwo popełnić błąd i zainwestować w kamień, który jedynie wyglądem przypomina naturalny. Wiele opisów produktów jest niedokładna bądź, co gorsza, wprowadza w błąd. Jeśli przy nazwie kamienia zobaczysz wyraz (synt) lub syntetyczny miej świadomość, że kamień ten nie jest naturalny. Jest to najprawdopodobniej kolorowa cyrkonia albo kamień pochodzenia laboratoryjnego. Jeśli w opisie produktu nie znajdziesz informacji na temat pochodzenia kamienia najlepiej zapytaj o nią sprzedawcę. Kupując w PERLEI kupujesz biżuterię zgodną z opisem. Każdy kamień naturalny opisany jest w odpowiedni sposób a biżuteria z kamieniami naturalnymi wysyłana jest wraz z certyfikatem. Kupując w PERLEI kupujesz bezpiecznie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl